Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, işverenlerin binalarının belirli alanlarına erişimi kısıtlamasına izin vererek, bireysel çalışanların ihtiyaçlarına ve izinlerine bağlı olarak değişen güvenlik seviyeleri sağlar. Bu sistemler aynı zamanda belirli geçiş noktalarına kimlerin girdiğini de izler; Çalışanların hareketleriyle ilgili analizleri görebilir ve şüpheli faaliyetler hakkında uyarılar alabilirsiniz. Geçiş kontrol sistemleri ayrıca, işverenlerin her çalışanın girebileceği yerleri kısıtlamasına ve çalışanlarının güvenliğini ve rahatlığını dengelemek için güvenlik seviyelerini ayarlamasına izin verir.

Bir çalışan şirketten ayrıldığında, yetkisiz erişim elde etmesini önlemek için kimlik bilgileri devre dışı bırakılabilir.  Bu sistemler, çalışanlarınızın nerede olduğunu izlemenize olanak tanıyan analizleri de içerir. Ek olarak, odaları veya alanları yetkili çalışanlara ayırmanıza ve birinin ait olmadığı bir alana girmeye çalışması gibi şüpheli faaliyet raporları almanıza olanak tanırlar. İsteğe göre gerekirse kişilere zaman kısıtlaması ve kapı girişlerine giriş yapılabilir. Terminallerde toplanan durum bilgileri tercihen çevrimiçi veya çevrimdışı olarak aktarılabilir.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ İLE GÜVENLİK PROBLEMİ

Artık işletmenizin güvenli olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Geçiş Kontrol Sistemleri, her tür işletme için iyi çalışan modern bir sistem sağlamaya odaklanır. Çok çeşitli çalışan geçiş seçenekleri, uzaktan yönetim için bir mobil uygulama ve diğer hizmetlerle entegrasyon sayesinde, yalnızca iş ihtiyaçlarınız için geçiş kontrol kurulumunu oluşturabilirsiniz. Geçiş kontrol sistemleri, ayrıca en büyük güvenlik ürünleri kataloglarından birine sahiptir, böylece herhangi bir yeri kapsayacak ideal sistemi kullanabilirsiniz.

Geçiş kontrolünü hırsızlık ve yangın izleme, video gözetimi veya uzaktan kurma ve silahsızlandırma gibi diğer güvenlik özellikleriyle entegre etmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir güvenlik çözümünü özelleştirmek için birlikte önlemler oluşturabiliriz. Geçiş Kontrol Sistemleri, akıllı kapı okuyucular ve şifreli akıllı kartlar ile erişim kontrol sistemleri için endüstri standartlarını fazlasıyla karşılayan yüksek kaliteli donanım sunar. Geçiş kontrol sistemi seçiminizde güvenlik en önemli faktör olmalıdır. Kapı geçiş okuyucuları özel vidalarla fiziksel olarak sabitlenmeli ve kablolar sıkıştırılmalı ve korunmalıdır. Hatta bazı okuyucular, fiziksel olarak değiştirildiklerinde veya kaldırıldıklarında çalan kurcalama alarmlarına bile sahiptir.